Zeynep Yetimoğulları

Zeynep Yetimoğulları Klinik Psikolog

Hakkında

Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Ve Rehberlik Bölümünde, Yüksek Lisansını Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezsiz Programında Tamamlamıştır. Lisans Eğitim Sürecinde Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, RAM, İlköğretim, Ortaöğretim, Lise Ve Özel Danışmanlık Merkezi Gibi Çeşitli Kurumlarda Gönüllü Ve Resmî Stajlar Gerçekleştirmekle Birlikte Bitirme Projesi Kapsamında “Öyküsel(Naratif)” Terapi Çalışmıştır. 

Özel Danışmanlık Merkezinde Staj Yaparken BDT, Sistemik Terapi, Cinsel Eğitim Terapisi Gibi Alanların Giriş Eğitimini Almıştır. Lisans Eğitimden Sonra Psikanalizle Ilgilenmesi Dolayısıyla Yüksek Lisans Bitirme Projesi’nde “Lacanyen Bakış Açısıyla Öznenin İnşası Ve Tanı” Konusunu Çalışmıştır. Bu Sürede Çeşitli Okuma Gruplarında Ve Süpervizyon Gruplarında Yer Almıştır.    

Terapötik Kartlar Ve Çocuk Değerlendirme Ve Dikkat Testlerinin Uygulayıcısıdır. Lisans Ve Yüksek Lisans Eğitim Sürecinde Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Ve Rasyonel Duygucu Bilişsel Terapi Eğitimlerini Almıştır. Mehmet Fuat Ulus’tan Transaksiyonel Analiz Eğitimini Almış Olup; Sineterapi Eğitimine Devam Etmektedir. Özel Bir Kurumda Psikolojik Danışman Olarak Çalışmıştır. Şu Anda OTRA Psikoloji’de Ağırlıklı Olarak Ergenler Ve Yetişkinler Ile Görüşmektedir.

Sosyal Medya

Zeynep Yetimoğulları

Kurumsal ihtiyacınıza özel farklı bir hizmet planlamak ister misiniz?

Eğitmenimiz ile kurumsal ihtiyaçlarınıza özel bir eğitim programı hazırlamamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.